Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА

???????????????????????????????

У понеділок, 12 червня, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося   засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА. На порядку денному було розглянуто 3 питання, а саме:

– розляд звіту про стан виховання, утримання і розвитку дітей у прийомній сім’ї;

– розгляд звіту про стан виховання, утримання і розвитку дітей у дитячому будинку сімейного типу;

– перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, а саме : затвердити індивідуальні плани на 13 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Доповіла заступник начальника служби Марія Лило та ознайомила членів комісії з підготовленими звітами про стан виховання, утримання і розвитку дітей у дитячому будинку сімейного типу та в прийомній сім’ї  на основі інформацій поданих Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директора Ільницького НВК І-ІІІст. Ірини Ярошович, завідувача поліклінічного відділення Турківської КЦРЛ Миколи Яцкуляка, начальника управління соціального захисту населення Турківської РДА Миколи Гута  та  служби у справах дітей райдержадміністрації. В даних сім’ях права дітей не порушуються, виконання рекомендацій попереднього періоду батьки – вихователі та прийомні батьки виконують. Прийомні батьки та батьки – вихователі зі звітом та інформацією, яка викладена у звіті згідні.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*