Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА

19 червня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА. На порядку денному було розглянуто заяву про надання дозволу на проведення реєстрації місця  проживання малолітньої дитини.

Члени комісії ознайомилися із заявою та документами доданими до заяви. Також розглянули нормативні акти, а саме: відповідно до  п.18 постанови Кабінету Міністрів України  від 02.03.2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування). Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Водночас звертаємо увагу, що статтею 6 Закону України « Про пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» обов’язок зареєструвати місце проживання дитини покладене на обох батьків. Тому відсутність згоди батька, що проживає за іншою адресою, на реєстрацію місця проживання дитини за адресою матері без поважних на це причин може засвідчувати наявність спору батьків про місце проживання дитини. Згідно зі статтею 161 Сімейного кодексу України та пунктом 72 Порядку орган опіки та піклування або суд уповноважені визначити місце проживання дитини з одним із батьків виключно у разі наявності спору між батьками з окресленого питання.

         Вирішили:

  1. Службі у справах дітей підготувати проект розпорядження голови Турківської РДА про надання дозволу на проведення реєстрації  місця проживання малолітньої дитини.
  2. Надати дозвіл про проведення реєстрації місця проживання дитини за своїм місцем реєстрації.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*