Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА

Сьогодні, 6 березня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА.  На порядку денному розглядалося 5 питань. Розгляд заяви від 21 лютого 2019 року про надання дозволу на укладення договору дарування 1/5 частки квартири, в якій зареєстровані малолітні діти.

Права дітей не порушуються, члени комісії надали дозвіл. Другим питанням було розгляд заяви від 18.02.2019 року про припинення опіки над 3 дітьми – сиротами та 2 дітьми, позбавленими батьківського піклування у зв’язку з переїздом дітей та  про призначення нового опікуна над вищезгаданими дітьми. Опіку було перепризначено. Третє питання – розгляд заяви від 05.03.2019 року про призначення опікуном  над 2 дітьми – сиротами. Четверте питання – розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме: провести перегляд індивідуальних планів на 7 дітей – сиріт та 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. П’ятим питанням було розгляд заяви від 18.02.2019 року про визначення способу у вихованні малолітнього сина у вигляді забирання дитини на вихідні дні за місцем свого проживання ( з 9 год суботи по 9 год. понеділка) за місцем свого проживання. Враховуючи вік дитини, батькові було надано дозвіл на участь у вихованні сина за місцем проживання матері.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*