Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації

З метою забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на повноцінне життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання, сьогодні, 12 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Ільницька провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській районній державній адміністрації. На комісії було розглянуто 4 питання: надання дозволу на влаштування дитини у Турківську гімназію №1 ім. О. Ільницького у підрозділ інтернат; розгляд заяви жителя м.Турка про надання дозволу на побачення з сином; розгляд заяви жительки с.Верхнє про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно його 5 малолітніх дітей; розгляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме: затвердити індивідуальні плани на 10 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, провести повторний перегляд на 1 дитину – сироту, та затвердити на 4 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Усі питання порядку денного детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами комісії. За результатами засідання, членами комісії прийняті відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*