Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації

images12 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися 4 питання, а саме: про розгляд двох  заяв від 05.05.2016 р. та 06.05. 2016р. про призначення опіки над дітьми, які виховуються в дитячому будинку змішаного типу «Рідний дім» с. Корналовичі Самбірського району Львівської області та приватному дитячому будинку «Нове життя». Дані заяви розглянули та вирішили призначити опіку над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Розглянули заяву гр. США  від 06.05.2016 року про роз’єднання брата і сестри. На час розгляду даної заяви поступила повторна письмова заява від 12.05.2016 року гр.США про залишення заяви від 06.05.2016року без розгляду. В телефонному режимі було повідомлено спеціалістів служби у справах дітей, що стосунки в сім’ї налагодилися, усиновлювачі почали займаються підготовкою документів  для виїзду дітей за кордон. Дану заяву розглянули і вирішили залишити без розглячду у зв’язку з тим, що рідні брати і сестри не можуть бути роз’єднанні під час влаштування ( усиновлення), тільки якщо на це є вагомі причини.

Переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування індивідуально по кожній дитині, а саме : затвердили  на 4 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, провели повторний перегляд на 8 дітей – сиріт  дітей, позбавлених батьківського піклування та 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*