Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

DSCN763916 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила та членів комісії.  На порядку денному було розглянуто 3 питання, а саме:    

  1. Розгляд заяв від 07.03.2017 року про надання дозволу на відчуження часток житлового будинку, який знаходиться м.Турка, де зареєстрований неповнолітній. По цьому питанні доповіла начальник служби у справах дітей І.Стебівка, яка ознайомила членів комісії із заявами та додатками доданих до заяв. Документи розглянули, обговорили, в даному випадку права дитини не порушуються.

???????????????????????????????Вирішили: Службі у справах дітей підготувати проект розпорядження про надання дозволу на  відчуження часток житлового будинку, який знаходиться в м.Турка, в  якому зареєстрований неповнолітній.

  1. Розгляд питання щодо збереження житлового будинкув с.Карпатське. Будинок знаходиться у аварійному стані, право користування яким має дитина – сирота. Доповіла заступник начальника – начальник відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей М.Лило. 15 березня 2017 року спеціалістами ССД спільно із РЦСССДМ в присутності голови Карпаткької сільської ради М. Момоход за місцем знаходження майна дитини – сироти склали опис майна, право користування, яким має дитина та склали акт обстеження умов проживання. Житловий будинок, право користування, яким має дитина знаходиться в аварійному стані. В будинку ніхто не проживає. На даний час службою проводяться заходи, щодо збереження майна  та призначення опікуна над майном.

Вирішили:

  1. Виконавчому комітету Карпатської сільської ради прийняти рішення про встановлення опіки над майном.
  2. Зобов’язати службу у справах дітей при виповненні дитині 16- річного віку подати Виконавчому комітету Карпатської сільської ради документи дитини, необхідні для взяття її на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме :  провести перегляд на 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах ( плани додаються). Члени комісії підготовлені індивідуальні  плани переглянули, надали пропозиції  та вирішили – затвердити.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*