Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Без названияСьогодні, 9 лютого, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації.  На порядку денному було розглянуто 3 питання , а саме:

– Розгляд заяви про надання дозволу на відчуження по 1/3 частці житлового будинку за адресою: вул. Д.Галицького, 6  м. Турка  своїм дочкам, який належить  на праві власності та зареєстрований малолітній онук.

– Розгляд питання про позбавлення батька батьківських прав   відносно його двох дітей.

– Перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме : затвердити  на 2 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та провести повторний перегляд на 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дані питання обговорили і вирішили:

1.Дати дозвіл про надання дозволу на відчуження по 1/3 частці житлового будинку за адресою: вул. Д.Галицького, 6  м. Турка своїм дочкам, який належить  на праві власності та зареєстрований малолітній онук.

2.Питання про позбавлення батька батьківських прав доопрацювати та розглянути на наступному засіданні комісії.

  1.  Переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме : затвердили  на 2 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та провели повторний перегляд на 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*