Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

imagesСьогодні, 6 грудня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, за участі членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській районній державній адміністрації. На порядку денному було розглянуто два питання , а саме:

– розгляд заяви від 28.11.2016року  уродженця с.Багнувате, Турківського району про розгляд питання щодо побачення із своїми дітьми, які проживають із своєю мамою.

Дану заяву розглянуто та прийнято відповідне рішення щодо надання дозволу батьку  бачитися із своїми дітьми на нейтральній території,  в узгоджений час і місце, за спільною згодою обох сторін, якщо це не перешкоджає дітям.

– перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме : затвердити на 8 дітей – сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, та  4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, провести повторний перегляд на 7 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 13 дітей які опинилися у складних життєвих обставинах.

Індивідуальні плани розглянуто, обговорено і вирішено : затвердити на 8 дітей – сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, та  4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, провести повторний перегляд на 7 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 13 дітей які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*