Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 лютого під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Коня відблося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Порядок денний:

1. Про надання дозволу  Осадчих  Марті Олександрівні, 1973 року народження на підписання договору дарування земельної ділянки площею – 0,2729 га.,  для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в с.Коритище, вул. І.Франка, Турківського району Львівської області, яка буде згідно договору дарування оформлена на  малолітнього сина Осадчих Арсена Віталійовича, 20.09.2007р.н.

2. Про  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та   дитини,  позбавленої батьківського піклування, а саме:  на 1 дитину, яка опинилася у складних життєвих обставинах, та на 24 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками комісії вирішили

1.  Надати дозвіл Осадчих  Віталію Вікторовичу, 1965 року народження на дарування  земельної ділянки площею – 0,2729га, що знаходиться за адресою:  с.Коритище, вул. І.Франка, Турківського району Львівської області своєму малолітньому  сину Осадчих Арсену Віталійовича, 20.09.2007 р.н.

2. Надати дозвіл Осадчих  Марті Олександрівні, 1973 року народження на підписання договору дарування земельної ділянки площею – 0,2729га.

3. Затвердити індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та   дитини,  позбавленої батьківського піклування, а саме:  на 1 дитину, яка опинилася у складних життєвих обставинах, та на 24 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*