Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Изображение 076Сьогодні, 11 серпня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання обговорювались питання про заборгованість з виплати заробітної плати по дорожніх підприємствах району. Керівники дорожніх підприємств доповіли, що станом на 1.08.2014 року заборгованість з виплати заробітної плати склала 303,8 тис.грн., в тому числі: 119,0 тис.грн. по підприємству «Турківський райавтодор» та 184,8 тис.грн. по підприємству «Турківська ДЕД». В порівнянні з показником минулого місяця заборгованість зросла на 42,7 тис. грн.

За підсумками засідання комісія вирішила зобов’язати керівників дорожніх організацій погасити заборгованість з виплати заробітної плати та у зв’язку з тим, що обидва підприємства є безбалансовими філіями ДП «Львівський облавтодор», звернутися до керівництва Служби автомобільних доріг і ДП «Львівський облавтодор» для вжиття термінових заходів щодо виплати заробітної плати до 1 вересня2014 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*