Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Виконуючи завдання та доручення Президента України В.Ф.Януковича щодо належної підготовки до зимового періоду, 9 жовтня під головуванням голови райдержадміністрації Михайла Коня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Розглядали питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 року та підготовку до роботи пунктів обігріву.

На сьогоднішній день у всіх навчальних закладах району опалювальний сезон вже розпочато. Лікарні та амбулаторії району також опалюються.

Враховуючи складні погодні умови минулого року, актуальним питанням є забезпечення стабільної роботи пунктів обігріву. Як зазначив Михайло Кінь пункти обігріву повинні бути оснащені всім необхідним, щоб в разі надзвичайних подій люди мали куди, звернутися за допомогою.

Також необхідно вирішити питання з особами, які знаходяться в так званій «зоні ризику» – це одинокі, інваліди, особи, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Ще одним важливим питанням, яке обговорили в ході наради, стало питання щодо посипочних матеріалів. Його необхідно вирішити до приходу перших заморозків.

Як зазначив завідувач сектором з питань цивільного захисту Михайло Павлович, по всіх напрямках роботи з підготовки до зимового періоду необхідно максимально залучити сільські ради. Кожна сільська рада повинна створити свій власний матеріальний резерв на випадок надзвичайних ситуацій. Сюди входить і запас палива, і будівельних матеріалів, і пиломатеріалів, адже кожен повинен сам подбати про безпеку мешканців на території своєї сільської ради заздалегідь, а не чекати допомоги від районної влади.

За підсумками засідання були надані відповідні доручення спеціалізованим службам цивільного захисту населення забезпечити готовність снігоприбиральної техніки та механізмів до роботи в осінньо-зимовий період, створити запас паливо-мастильних матеріалів та поповнити  матеріально-технічний резерв.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*