Відбулося засідання Комісії з питань проходження альтернативної служби

Сьогодні, 9 січня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання Комісії з питань проходження альтернативної служби за участю представників військкомату, охорони здоров’я, управління соціального захисту населення та інших підрозділів райдержадміністрації. Альтернативна (невійськова)служба, є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

На засіданні комісії була розглянута заява мешканця району про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з їхнім релігійним переконанням.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*