Відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської КЦРЛ

images

У вівторок, 15 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, голови конкурсної комісії за участю членів конкурсної комісії відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні. На розгляд комісії було надано пакет документів від одного претендента на зайняття вакантної посади головного лікаря Нагайка Івана Юрковича. Комісією розглянуто поданий пакет документів та встановлено, що він відповідає заявленим вимогам та допущено до участі у конкурсі дану особу. Встановлено дату проведення конкурсу, а саме 30 травня 2018 року о 11:00 год. в кабінеті заступника голови Турківської райдержадміністрації Юрія Лила.

Конкурсна комісія повідомляє, що представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників та оголошення результатів конкурсу. При цьому присутнім заборонено у будь-який спосіб втручатися чи перешкоджати роботі конкурсної комісії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*