Відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

 

DSCN4631

Сьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Гакавчина відбулося засідання комісії  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На засідання комісії запрошені власники захисних споруд та голова громадської організації «Майдан Турківщини».

На комісії розглядалося питання про приведення в готовність до використання за призначенням та завершення проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту району. На засіданні комісії вирішено: зобов’язати власників захисних споруд привести в готовність захисні споруди до використання за призначенням до 10.10.2014 року; завідувачу відділом освіти та начальнику управління юстиції у Турківському районі до 01.10.2014 року завершити проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*