Відбулося засідання комісії по розгляду заяви учасника АТО (ООС)

Сьогодні, 22 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання комісії по розгляду заяви учасника АТО (ООС) щодо  забезпеченням житла. Згідно розпорядження голови Турківської РДА №51 від 27.02.2019 року створено районну комісію щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю І та ІІ груп внаслідок війни, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, внутрішньо-переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

На комісії розглянуто заяву особи з інвалідністю, внаслідок війни (ІІ групи), учасника АТО (ООС), жителя села Верхнє Висоцьке Турківського району Івана Мар’яновича Копко, якому було призначено грошову компенсацію за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення в сумі 1 млн.133 тис.363 грн. 40 коп.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*