Відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 30 листопада, в актовому залі районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького за участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних управлінь, установ і організацій відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

На засіданні Колегії розглянуті питання:

1.Про стан збереження лісових ресурсів району, посилення охорони лісів від самовільних рубок та ефективного використання лісових ресурсів.

2.Про стан виконання заходів з економії бюджетних коштів.

3.Про проект бюджету району на 2019 рік.

4.Про стан пожежної безпеки на території району.

5.Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року.

6.Про хід виконання у районі програм розвитку сільського господарства.

7.Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

8.Різне: а). Про стан підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство» розпорядників (одержувачів) бюджетних установ району.

б). Про забезпечення жителів району посвідченнями громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

По кожному питанню прийнято відповідні рішення Колегії РДА.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*