Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

DSCN4683

Сьогодні, в залі засідань Турківської районної ради  відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації. Відкрив засідання Колегії  голова райдержадміністрації  Василь Гакавчин. На засіданні взяли участь керівники підприємств, установ та організацій району, голови міської та  сільських рад.

Розглядалися питання щодо підготовки підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр., дотримання законодавства щодо використання водних ресурсів та споживання питної води,  роботу Турківського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області, безпеку дорожнього руху на території району, роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавлених батьківського піклування та дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, хід виконання у районі програм розвитку сільського господарства та соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*