Відбулося засідання ХХХІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні, 8 серпня, в сесійній залі Турківської районної ради за участю керівників управлінь та відділів Турківської райдержадміністрації, голів місцевих рад, керівників підприємств, установ та організацій Турківського району, представників громадсько-політичних організацій та засобів масової інформації відбулося засідання ХХХІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання з таким порядком денним:

  1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХХІХ та ХХХ позачергових сесіях Турківської районної ради VІІ скликання.
  2. Про результати розгляду депутатського запиту, поданого на ХХХ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  3. Інформація керівника Самбірської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Турківського  району упродовж першого півріччя 2019  року.
  1. Інформація начальника Турківського відділення поліції Самбірського ВП ГУНП у Львівській області про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями на території Турківського району упродовж першого півріччя 2019 року.
  2. Інформація управління капітального будівництва Львівської ОДА про виконання функцій замовника та розпорядника бюджетних коштів по об’єктах Турківського району.
  3. Про виконання районного бюджету Турківського району за І півріччя 2019 року.
  4. Про хід виконання Програм розвитку установ та організацій Турківського району на 2019 рік за перше півріччя.
  5. Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії VІІ скликання від 20.12.2018 № 543 «Про Програми розвитку установ та організацій Турківського району на 2019 рік».
  6. Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області.

10.Про субвенцію з місцевого бюджету Явірської сільської ради районному бюджету.

11.Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на рік.

12.Про внесення змін в рішення ХХVІІ сесії VІІ скликання № 568 від 20.02.2019 року «Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету Турківського району по загальному фонду, які склалися станом на 01.01.2019».

13.Про внесення змін в рішення ХХІХ сесії VІІ скликання від 25.04.2019 року № 629 «Про внесення змін в рішення ХХVІІ сесії VІІ скликання від 20.02.2019 року № 570 «Про розподіл вільних залишків коштів освітньої субвенції з Державного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01 січня 2019 року».

14.Про передачу коштів із загального фонду до спеціального фонду відповідно до «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки» для облаштування внутрішніх (теплих) вбиралень в закладах освіти.

15.Про встановлення розміру плати за навчання в Турківській та Боринській дитячих музичних школах.

16.Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Турківської районної ради.

17.Про затвердження передавального акту та Статуту  Либохорської гімназії Турківської районної ради.

18.Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії VІІ скликання № 548 від 20.12.2018 року «Про умови оплати праці голови Турківської районної ради та заступника голови Турківської районної ради у році».

19.Про приватизацію майна спільної власності територіальних громад району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Турка, вул. Травнева, буд.98   б-1.

20.Про приватизацію майна спільної власності територіальних громад району – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Турківський район, с. Нижня Яблунька, вул. Заребро, буд.350.

21.Про надання дозволу відділу освіти Турківської РДА на списання будівлі майстерні Буковинської ЗОШ I-II ступенів Турківської районної ради.

22.Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.

23.Різне.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*