Відбулося виїзне засідання оргкомітету по проведенню ралі «Кубок Карпат».

6398742358888

У середу, 4 жовтня, на території Верхньовисоцької сільської ради під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося виїзне засідання оргкомітету по проведенню ралі «Кубок Карпат». В засіданні взяли участь голови Мохнатської, Гусиненської, В.Висоцької, Либохірської, Комарницької, Н.Висоцької сільських рад та Боринської селищної ради, а також директор Галицького автомобільного клубу та організатор змагань ІІІ етапу національної серії з ралі «Кубок Карпат» Сергій Єженков, керівники підприємств лісової галузі, директор ПП «Тур-Авто» та керівництво районного відділення Національної поліції. В ході виїзного засідання було прийнято рішення про проведення змагань 14-15 жовтня 2017 року на трасі Бориня-Мохнате.

14 жовтня з 11.00 год.до 16.00 год. відбудеться пробний заїзд та ознайомлення з трасою в звичайному режимі. На цей період часу автомобільна дорога Бориня-Мохнате перекриватись не буде і будь-якого спеціально-обмежуючого режиму вводитись не буде. Самі гонки пройдуть 15 жовтня з 8.00 год до 16.00 год. В цей період часу дорога Бориня-Мохнате буде перекрита для руху будь-якого транспорту окрім надзвичайних ситуацій. Крім цього буде обмеження на рух пішоходів та свійських тварин по проїзній частині. Виїзд особистого автотранспорту  на цій ділянці дороги також буде заборонено. Громадський транспорт 15.10.2017 року з 8.00 до 16.00 год. здійснювати рейси на дорозі Бориня-Мохнате не буде.

Звертаємося до жителів, які проживають в населених пунктах, де буде проходити ралі віднестися з розумінням до прийнятих заходів безпеки та уникати ситуацій, які можуть привести до певний ускладнень. Просимо всіх дорослих на цей період часу контролювати переміщення дітей та забезпечити догляд за ними.

Відкриття змагань відбудеться 14 жовтня 2017 року о 18.00 год. на території готелю «Панська ровінь» в с.Мохнате. Закриття та нагородження відбудеться 15 жовтня 2017 року о 17.00 год. на цій же території.

Старт гонок розпочнеться в с.Мохнате на дорозі біля сільської ради, а фініш в селищі Бориня на дорозі біля міської лікарні.

Громадський порядок та безпеку буде забезпечено силами Турківського ВП Самбірського ВП у Львівській області а також приданими силами з Сколівського, Самбірського та Стрийського районів в загальній кількості біля  70 чоловік.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*