Відбулося виїзне засідання членів призивної комісії на території Комарницької сільської ради

00000...12 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило відбулося виїзне засідання членів призивної комісії на території Комарницької сільської ради. На засіданні присутні працівники сільської ради та місцевий актив. Проведена зустріч з молоддю, яка підлягаю призову та дано відповідне роз’яснення, а саме:

  • на строкову військову службу призвуть придатних за станом здоров’я до військової служби у мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову службу. Термін строкової служби складає: для осіб з вищою освітою  – 12 місяців, без вищої освіти – 18 місяців.

За жодних умов військовослужбовців, яких призиватимуть на строкову військову службу, залучати до антитерористичної операції не будуть.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Турківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Нагадуємо, що служба в армії відкриває перед юнаками певні перспективи по майбутньому працевлаштуванні, зокрема в державних силових структурах.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*