Відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг у Турківському районі

На виконання Закону України „Про адміністративні послуги”, Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” сьогодні відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг у Турківському районі.

Європейські стандарти життя втілюються на території Турківщини. Сучасний Центр надання адміністративних послуг у день свого відкриття вже приймав перших клієнтів. „Все, що робиться, має бути спрямоване на забезпечення потреб людини. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Відтак, аби забезпечити доступні та зручні умови реалізації та захисту прав, свобод та законних інтересів громадян та суб’єктів господарювання щодо отримання адміністративних послуг, доручив органам влади відкрити до кінця року такі Центри в кожному місті і районному центрі. Я вітаю жителів Турківщини з цією подією”, – сказав Михайло Кінь  під час церемонії відкриття.

Після перерізання традиційної стрічки Михайло Кінь спільно з головою районної ради Василем Дреботом оглянули Центр і переконалися, що по-європейськи облаштоване приміщення є доступним і зручним як для працівників, так і для відвідувачів. Тут створені усі умови для громадян похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Основною метою роботи центру є створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг.

Відтепер жителям району не потрібно звертатися до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних куточках районного центру, які ведуть прийом в обмежені дні та години. В одному місці у заявника приймуть заяву і в цьому ж місці він зможе отримати всі необхідні документи.

Центр, який розпочав роботу в місті Турка, створений для мешканців району, представників суб’єктів господарювання, які зможуть за принципом «єдиного вікна» прозоро отримати майже 34  адміністративних послуг.

Відкриття Центру це ще один важливий крок щодо реалізації в регіоні державної політики у сфері розвитку бізнесу, удосконалення системи дозвільних процедур, створення системи комфортного та якісного надання адміністративних послуг мешканцям району.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*