Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Сьогодні, 5 грудня, в районній раді відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Представників місцевої влади зі святом привітали голова райдержадміністрації Михайло Кінь, голова районної ради Василь Дребот, голова райкому профспілки працівників держустанов Мирон Бойко.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Михайло Кінь відмітив високий професійний рівень та важку щоденну працю посадовців місцевого самоврядування та висловив подяку за конструктивну співпрацю і взаєморозуміння та вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток місцевих громад Турківщини, сприяння утвердженню України, як європейської демократичної, правової держави. Він також зазначив, що зараз одним з найважливіших питань для життя країни є питання реформування місцевого самоврядування, адже Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів ще 21 березня цього року заявив: «Сьогодні настав час практичних дій для створення належних умов такої реформи». На даний час в Україні завершено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та підготовлено відповідний проект Указу Президента.

Реалізація Концепції сприятиме посиленню правової, організаційної та матеріальної спроможності територіальних громад, розвитку ефективної територіальної організації влади та органів місцевого самоврядування, провадженню їх діяльності з дотриманням принципів та положень Європейської хартії місцевого самоврядування, створенню умов для запровадження доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*