Відбулося спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

???????????????????????????????

Сьогодні, 22 серпня, у кабінеті заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. В засіданні взяли  участь члени Громадської ради, Координаційного центру, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Розпочалося засідання з оголошення про те, що два дні Турківщина проведе у скорботі у зв’язку із смертю військовослужбовця-контрактника військової частини А0807 молодшого сержанта Гунзи Василя Володимировича. Дні жалоби оголошено 22-23 серпня.

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації на знак скорботи у Дні жалоби на території району рекомендовано приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Також у ці дні необхідно відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Обговорено питання підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України. На засіданні розглянуто план заходів до відзначення цих загальнодержавних свят у Турківському районі. Зокрема, вирішено, що основні заходи будуть проводитися у середу, 23 серпня. О 9.00 год. на площі Шевченка відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України.

24 серпня 2017 року у церквах району проводитиметься Служба Божа за Україну.

Розглянуто питання щодо вирішення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, зокрема: про виділення земельних ділянок для учасників АТО; щодо направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію; щодо пільгового перевезення учасників АТО та учасників бойових дій; щодо сприяння у забезпеченні роботою учасників АТО тощо.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*