Відбулося спільне засідання Громадської ради та ініціативної групи ГО району

1123 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького, за участі голови районної ради Володимира Лозюка відбулося спільне засідання Громадської ради та ініціативної групи ГО району. В засіданні взяли  участь члени Координаційного центру, Громадської ради та представники ГО Турківщини. Обговорено питання щодо подання житлово-комунальним підприємством  інформації стосовно кількості укладених договорів на торгівлю та кількості зареєстрованих підприємців, які ведуть торгівлю в м.Турка; відносно відкриття соціальної аптеки в місті Турка; щодо надання інформації стосовно будівлі біля моста в м.Турка по вул..Молодіжній; щодо створення робочої групи по перевірці торгових точок (наявність реєстрації ); щодо відведення місця під міський ринок та ліквідації стихійного ринку в м.Турка; подання інформації по міських ставках; легалізація найманої праці; проведення в районі «Наведемо чистоту в своїй домівці» та «СТОП КОРУПЦІЇ»; провести озеленення території в населених пунктах району; про активізацію спортивних та юнацьких змагань; про патріотичне виховання дітей учасниками АТО та проведення патріотичних вишколів в 2016 році.

По закінченню наради голова райдержадміністрації Олександр Лабецький дав відповідні доручення та  запевнив, що районна влада буде і надалі вимагати від керівників структурних підрозділів результативної роботи.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*