Відбулося позачергове засідання ТЕБ і НС

Таку рекомендацію затвердили у межах позачергового засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Турківської райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Ільницької.

Під час засідання присутні розглянули питання щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Турківського району.

Відтак, у межах комісії рекомендували обмежити доступ клієнтів до контактних центрів надавачів комунальних послуг, максимально перевести обслуговування в онлайн-режим.

Серед інших рекомендацій:

  • Доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та ЦНАП, Турківський відділ обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, управління соціального захисту населення, Турківська філія Львівського обласного центру зайнятості максимально перевести обслуговування в онлайн режимі.
  • Збори людей в колективах проводити до 10 осіб.
  • Головам, міської, селищної та сільських рад на своїй адміністративній території закрити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправочних станцій та продуктових торгівельних закладів)
  • Окремим установам та організаціям району запровадити дистанційний режим роботи працівників в установах району
  • Суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність з виробництва та роздрібної торгівлю хлібобулочними виробів в районі, в обов’язковому порядку продаж продукції проводити в поліетиленових пакетах
  • Головам міської, селищної, сільських рад на своїй адміністративній території, призупинити стихійну торгівлю на ринках, на вулицях в м. Турка та в інших населених пунктах району, з метою недопущення поширення випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
  • Головам міської, селищної, сільських рад на своїй адміністративній території зобов’язати власників: аптечних закладів, продуктових магазинів та автозаправочних станцій закупити необхідну кількість захисних масок для забезпечення своїх працівників, з метою недопущення поширення випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
  • Рекомендувати священнослужителям Турківського району провести роз’яснювальну роботу з прихожанами, щодо зменшення їх кількості в храмах під час проведення Божественних літургій в вихідні та святкові дні.
  • В зв’язку із профілактикою недопущення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CJVID-19, зобов’язати власників продуктових торгівельних магазинів 3 рази на день під час роботи проводити санітарні години.
  • Турківському відділенні Самбірського відділу НП у Львівській області спільно з органами місцевого самоврядування в Турківському районі проводити постійний цілодобовий контроль за виконанням п.1.1.2 Протоколу №4 позачергового засідання Турківської районної комісії ТЕБ і НС від 16.03.2020 року).
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*