Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей

З метою проведення подальшої  ефективної співпраці соціальних служб у сфері соціального захисту дітей, сьогодні, 4 грудня, відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей при Турківській районній державній адміністрації, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Василя Цибака.

Участь у роботі координаційної ради взяли представники служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти,  управління соціального захисту населення, КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Турківської районної ради» та старший інспектор Турківського  ВП Самбірського ВП  ГУ  НП у Львівській області.

Учасники засідання заслухали та обговорили ряд питань, що стосуються захисту прав дітей, зокрема, під час засідання ради обговорено питання щодо проведення заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки у Турківському районі.

На засіданні ради виступила М.М.Павлик – директор Турківського РЦСССДМ щодо забезпечення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Традиційно, розглядалося питання про організацію надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з освітніми потребами, які навчаються в закладах дошкільної, загальної середньої освіти, дітям, які не відвідують закладів освіти за станом здоров’я та супровід під час інклюзивного навчання. Також розглянуто питання запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності. Робота з неповнолітніми, які вчинили правопорушення, крадіжки та злочини за 2020 рік

За підсумками координаційної ради по всім питанням, що були розглянуті в ході засідання, були прийняті відповідні рішення, спрямовані на забезпечення соціального захисту дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*