Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини при Турківській райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Так, у четвер, 10 вересня, під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Бабяка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися 2 питання: розгляд заяви про зарахування дітей на цілодобове перебування до Турківської гімназії № 1 імені Олександра Ільницького; про перегляд 4 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідно до затвердженого складу комісії та запрошені.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*