Відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

4 вересня під керівництвом голови комісії з питань ТЕБ і НС, голови райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Ільницької та членів комісії відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто питання щодо запобігання та протидії пожежам в екосистемах,недопущення випадків загоряння твердих побутових відходів та їх своєчасне вивезення до полігону; щодо протипожежного стану в закладах освіти; різне.

На комісії вирішено питання збільшення лісогосподарськими підприємствами району протяжності мінералізованих смуг для недопущення пожеж в екосистемах, покращити санітарний стан у закладах освіти .

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*