Відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей по відзначенню 20-ї річниці прийняття Конституції України та Дня молоді

9999999Сьогодні, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило, за участі голови районної ради Володимира Лозюка відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення урочистостей  по відзначенню 20-ї річниці прийняття Конституції України та Дня молоді. В засіданні взяли участь голова міської ради Геннадій Когут, керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб, громадські активісти.

В ході наради було обговорено  робочий план та  сценарій урочистих зборів, присвячених Дню Конституції України, які відбудуться в п’ятницю, 24 червня о 15.00 годині в приміщенні культурного центру «Україна», розважальних заходів до Дня молоді, які пройдуть 26 червня на територіях  міської, сільських, селищної рад.

Також на засіданні обговорювалося питання святкування Івана Купала. Від громадських активістів поступила пропозиція провести даний захід на міських ставках.

Керівництво району запрошує громадськість району долучитися до проведення зазначених заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*