Відбулось перше засідання міжвідомчої групи з протидії кримінальним правопорушенням у сфері захисту державної та комунальної власності

Сьогодні, 10 лютого, відбулось засідання спільної міжвідомчої робочої групи для протидії «рейдерству», кримінальним правопорушенням у сфері захисту державної та комунальної власності, у тому числі об’єктів культурної спадщини та закладів охорони здоров’я.

Серед учасників засідання – перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, перший заступник прокурора області Олег Капітула, начальник Західного територіального управління Міністерства юстиції – Юрій Добош.

«Питання захисту власності є дуже значимим для бізнесу та потенційного інвестора. І без сумніву, ініціатива створення такої групи є надзвичайно важливою для області», – зазначив Василь Лозинський.

Серед розглянутих питань  – організація роботи міжвідомчої групи, проблемні питання захисту державної та комунальної власності, робота органів прокуратури області, спрямованих на усунення правопорушень у сфері державної та комунальної власності, виявлені правопорушення Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області упродовж 2019 року на об’єктах державної та комунальної власності та вжиті заходи реагування, захист культурної спадщини заходами цивільно-правового характеру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*