Відбулася заключна районна естафета «Кобзареве слово від села до села»

17 листопада в приміщені культурного центру «Україна» для жителів міста та району відбулася заключна районна естафета «Кобзареве слово від села до села», присвячена 200-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, в якій прийняли участь сільські ради та народні доми сіл : Шум’яч, Завадівка, Розлуч, Бориня та місто Турка.

Під час  передачі естафети голови сільських рад бажали  дружніх стосунків, здорового суперництва, тісного переплетіння долі населених пунктів сіл та міста у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця, жителів щоб множилася новими здобутками в ім’я процвітання рідного краю! На згадку про проведення районної естафети були вручені чотири фотоальбоми, в яких  вкладені фотографії ходу  естафети. Завершилася свято концертом, у якому приймали участь творчі колективи та кращі виконавці  сільських народних домів, учні місцевої школи. У їх виконанні звучали народні та сучасні пісні, вірші та гуморески.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*