Відбулася робоча нарада з пріоритетних питань розвитку району у 2018 році

???????????????????????????????

У четвер, 4 січня, у Турківській райдержадміністрації з ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Лабецького відбулася робоча нарада з пріоритетних питань розвитку району у 2018 році за участю народного депутата України Андрія Лопушанського та депутата Львівської обласної ради Михайла Дзюдзя. В нараді взяли участь голова районної ради Володимир Лозюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Було обговорено питання щодо залучення коштів Державного фонду регіонального розвитку, коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, а також участь районних установ, організацій в проектних програмах обласної ради та департаментів Львівської ОДА.

 

???????????????????????????????

Олександр Лабецький, подякувавши народному депутату України та обласним депутатам за тісну співпрацю і вклад в розвиток району, проінформував присутніх про можливість залучення коштів із державного бюджету на соціально-економічний розвиток району, а також щодо участі району в міжнародних програмах, зокрема в програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» та перспективі відкриття митних переходів в селах Лопушанка і Боберка. Було акцентовано увагу присутніх, що в першу чергу пріоритети будуть надаватися для об’єктів, які можна з великою ймовірністю добудувати та здати у поточному 2018 році. В цілому по районі в різних галузях налічується біля 20 таких об’єктів. Це зокрема стосується завершення будівництва Лосинецької школи та другої черги Нижньояблунської школи і ДНЗ, продовження будівництва школи в селі Либохора. В рамках реформи медичної галузі з метою надання якісної первинної медичної допомоги планується здійснити реконструкцію амбулаторій в селах Лімна і Мохнате та будівництво нових амбулаторій в селах Либохора і Нижня Яблунька. Також планується здати в експлуатацію культурно-медичний центр в селі Розлуч і народний дім в селі Карпатське, відремонтувати спортзали в Боринській та Явірських школах, капітально відремонтувати дорогу Турка-Східниця, тощо.

Народний депутат України Андрій Лопушанський та депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь висловили подяку керівництву району за організацію такої зустрічі, яка надає можливість скоординувати зусилля депутатів різних рівнів та місцевого керівництва для вирішення важливих соціально-економічних проблем району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*