Відбулася нарада з питань святкування Міжнародного дня сім’ї

скачанные файлы (1)Сьогодні, 13 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило відбулася нарада з питань святкування Міжнародного дня сім’ї, в якій взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто питання щодо проведення заходів з нагоди святкування в 2016 році  Міжнародного дня сім’ї, яке відзначають 15 травня. Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

Рекомендовано відповідальним виконавцям розробити заходи з святкування в 2016 році Міжнародного дня сім’ї у Турківському  районі, тримати на постійному контролі хід їх виконання.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*