Відбулася нарада з питань проведення національно-патріотичного виховання в школах району

???????????????????????????????

Сьогодні, 13 лютого, в актовому залі Турківської загальноосвітньої школи-інтернату відбулася нарада з питань проведення національно-патріотичного виховання в школах району, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, представники відділу освіти райдержадміністрації, заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори та вчителі захисту вітчизни,а також громадські активісти району, учасники АТО.

«В Україні національно-патріотичне виховання дітей та молоді має стати одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства, сповідує європейські цінності, готова до виконання обов’язку із захисту Батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України», – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Були представлені презентації-звіти про роботу з національно-патріотичного виховання в 2017 році школами Боберківський НВК, Н.Яблунський НВК, Шандровецький НВК, Боринський НВК.

Відбулося активне обговорення представлених звітів, представниками громадських організацій подані пропозиції по співпраці та проведення спільних заходів з патріотичного виховання шкільної молоді.

???????????????????????????????DSCN9156???????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*