Відбулася нарада з питань проведення літної оздоровчої кампанії дітей у районі

Сьогодні, 6 червня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю представників відділу освіти райдержадміністрації, служби у справах дітей та Турківського РЦСССДМ, медичної галузі відбулася нарада з питань проведення літної оздоровчої кампанії дітей у районі.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку. 

За словами представника відділу освіти з 29 травня по 4 червня 2018 року при школах району діяли пришкільні літні мовні табори “Language Butterflies”. Юрій Лило зауважив, що питання організації змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей та учнівської молоді має бути одним з основних завдань відділу освіти райдержадміністрації, особливу увагу звернув на додержання вимог санітарного, пожежного, медичного законодавства з метою створення безпечних для здоров’я і життя умов перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку. Відмітив, що з боку керівництва докладатиметься максимум зусиль аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, оздоровлення та відпочинок дітей були якомога результативними.

За результатами наради були дані відповідні доручення щодо належної організації на території району оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*