Відбулася нарада з питань проведення аукціону з продажу права оренди земельних ділянок в районі

1112 жовтня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового відбулася нарада з питань проведення аукціону з продажу права оренди земельних ділянок в смт.Борині, В.Висоцьку, В.Гусному, Завадівці, Мохнатому, Лімні, Н.Висоцьку та Н.Турові. В нараді взяли участь завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Михайло Галич, начальник відділу Держгеокадастру у Турківському районі Галина Косолович та вищезазначені голови  місцевих рад. Перший заступник голови райдержадміністрації вказав на необхідність вибору земельних ділянок сільськогосподарського призначення право оренди, на які може бути продано на аукціоні, з метою поступлення коштів від сплати орендної плати в місцеві бюджети. Запропоновано 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності право оренди, яких може бути продане на аукціоні для сільськогосподарського використання.

Першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення в пошуку інвесторів  та подальшого створення в районі робочих місць.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*