Відбулася нарада з працівниками народних домів району

Сьогодні, 4  грудня,  в приміщенні Турківської дитячої музичної школи, відбулася нарада з працівниками народних домів району  під головуванням   заступника   голови райдержадміністрації    Оксани  Манюх за участі начальника  відділу культури і туризму Володимира Кукзьмина, директора районного народного дому Петра  Косачевича та методистів районного народного дому.

 

Під час наради обговорювались питання про  виконання плану платних послуг для населення, проведення тижня права по закладах культури району та підсумків  проведення районної естафети «Кобзареве слово від села до села».

Методисти районного народного дому ознайомили присутніх з графіком здачі річних звітів.

Директор районного народного дому Петро  Косачевич  проінформував  працівників клубних заходів про проведення заходів на грудень 2013 року та січень 2014 рік, а також про переатестацію народних колективів.

За підсумками наради  Володимир Кузьмин  наголосив на виконання поставлених перед ними  завдань,  дотримання трудового розпорядку та виконання розпоряджень голови районної державної адміністрації.

На завершення  Оксана  Манюх побажала всім присутнім  плідної і тісної співпраці.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*