Відбулася нарада з підприємцями з питань підтримки органами виконавчої влади розвитку підприємництва на території Турківського району

DSCN5115Сьогодні, в залі засідань районної ради відбулася нарада з підприємцями з питань підтримки органами виконавчої влади розвитку підприємництва на території Турківського району. Нараду провів голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький. В нараді прийняли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Баган, голова районної ради Василь Дребот, підприємці району. У вступному слові очільник району відмітив ту значну роль, яку відіграє мале підприємництво в житті та соціально-економічному розвитку району.

DSCN5118Розглядали ряд важливих для Турківщини питань: оподаткування підприємницької діяльності, роз’яснення  нововведень до Трудового Кодексу, пропозиції щодо змін до Податкового Кодексу, питання доставки продуктів харчування в зону АТО, забезпечення наших земляків військовою амуніцією. Піднімались питання боротьби з корупцією, легалізації оплати праці та робочих місць. Обговорювалися проблеми і  перспективи соціально-економічного розвитку району, зокрема щодо переробки лісодеревини в районі та можливості закупівлі лісопродукції підприємцями в лісогосподарських підприємств району.

 

По закінченню наради голова райдержадміністрації Олександр Лабецький подякував усім підприємцям за допомогу, яку було надано в підтримку жителів та військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, а також біженцям і переселенцям, які перебувають на території нашого району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*