Відбулася нарада щодо проведення всесвітньої щорічної акції „Walk for Freedom/Хода за свободу”

Сьогодні, 9 жовтня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю представників Турківського РЦСССДМ, служби у справах дітей РДА та управління соціального захисту населення відбулася нарада щодо проведення всесвітньої щорічної акції „Walk for Freedom/Хода за свободу”. На нараді було зазначено, що 18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України та 20 жовтня в м. Києві пройде всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” – мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Зокрема на Львівщині акція відбудеться в усіх районних центрах та містах обласного значення. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Акція буде проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у місті Турка, яка розпочнеться 18 жовтня о 14:00 год. Збір учасників ходи за адресою: м.Турка,  вул. Січових Стрільців, 66 (біля адміністрації). Маршрут ходи: вул. Січових Стрілтців – вул.Майдан Шевченка – вул.- пл. Ринок – вул. Молодіжна. Щодо участі в такій  акції просимо звертатись в структурний  підрозділ з питань соціального захисту населення райдержадміністрації .

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*