Відбулася літня Школа лідерства для молоді Сходу та Заходу України

DSC_0893!!!!

У реколекційному будинку Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ поблизу м.Новояворівська добігає завершення десятиденна Літня школа лідера, яку організовує Інститут лідерства та управління УКУ. Метою програми є творення команди молодих лідерів, через навчання, розвиток лідерських навиків, семінари, дискусії та спільну діяльність.

Серед учасників цьогорічної Школи понад 20 молодих осіб з усіх куточків України, Сходу, Заходу та тренер із АР Крим. Усі вони спільно творять команду ефективних лідерів для якісних змін  у суспільстві.

На урочистому відкритті Школи учасників привітав начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський, який відзначив: “Чого бракує нашій країні? Нам потрібні молоді лідери, менеджери, які працюватимуть над утвердженням Української Держави. Саме ви маєте стати тією молоддю, яка візьме у свої руки ініціативу, відповідальність та поверне Україну у сім’ю європейських держав, не зважаючи на агресію та агонію азійського сусіда. Хай у цій справі допоможе нам Господь!”

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*