Відбулася Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

DSCN2585

З  7 по 11 серпня  2017 р. в Турківському районі на базі МП «Чертур» с. Явора (керівник Орест Чернянський) відбулася  Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Львівської області, яка буде тривати до 11.08.2017р. У відкритті Літньої школи взяли участь керівництво Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Ярослава Бордіяна та спеціалістів  Центру, заступник голови Турківської  районної державної адміністрації Юрій Лило,  в.о. директора Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Марії Павлик, начальник служби у справах дітей  Ірина Стебівка, керівник МП «Чертур» Орест Чернянський.

IMG_20170808_125148DSCN2584DSCN2580

Метою Літньої школи є створення середовища для відновлення власних життєвих сил та підвищення здатності прийомних батьків та батьків-вихователів забезпечувати належне функціонування прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, обговорення та оцінювання проблем, що виникають у житті дітей і батьків, шляхи їх вирішення, краще усвідомлення завдань, реалії та проблеми подальшої роботи, відпочити разом зі своїми дітьми та іншими сім’ями. У Літній школі 55 учасників, а це – прийомні батьки, батьки-вихователі, прийомні діти, діти-вихованці та біологічні діти .

До  проведення соціальної роботи з учасниками Літньої школи Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було залучено психологів, педагогів, медиків та інших спеціалістів різної кваліфікації. Під час навчання батьки змогли отримати як групові консультації так й індивідуальні зокрема щодо сучасних проблем підліткового віку та вирішення підліткових конфліктів; впливу сучасних новітніх технологій на формування та становлення особистості дитини; питання освіти та перспективи навчання дітей після закінчення школи; особливостей виховання; цінності сімейних стосунків; змін у нормативному законодавстві; типових помилки виховання; потреб дітей та шляхи їх задоволення; етапів психологічного розвитку дитини; особливості спілкування батьків та дітей; попередження емоційного вигорання у прийомних батьків; батьків-вихователів тощо. Проведення такого роду навчання дає можливість його учасникам не тільки поглибити свої знання, але і відпочити, взяти участь у різних екскурсіях. Змістовне дозвілля дітей та прийомних батьків сприяє покращенню взаємостосунків у їх сім’ях.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*