Відбулася координаційна рада служби у справах дітей

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління завжди буде актуальною, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини виступає необхідністю і потребою не лише сучасного етапу розвитку району, але і вважається пріоритетним напрямком політики держави на майбутнє.

Так, сьогодні, 17 грудня, під керівництвом заступника  голови   райдержадміністрації Юрія Лило відбулася координаційна рада  служби у справах дітей. На нараді розглядали питання: щодо надання соціальних послух дітям та сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі дітям з інвалідністю; забезпечення дітей з особливими освітніми потребами для отримання освітніх послуг у закладах загальної загальної середньої та дошкільної освіти; забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2019 рік та передбачення коштів у місцевому бюджеті для реалізації програми на 2020 рік; надання адресної допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах протягом 2019 року та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності. Робота з неповнолітніми, які вчинили правопорушення, крадіжки та злочини за 2019 рік .

Розглянувши дані питання, координаційна рада прийняла відповідні рішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*