Відбулася Координаційна нарада членів районної призовної комісії

11

У вівторок, 3 квітня, в приміщенні Турківської райдержадміністрації відбулася Координаційна нарада членів районної призовної комісії за участю голови комісії, заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, військового комісара Турківського РВК Романа Космана, начальника Турківського відділення Самбірського відділу поліції Дмитра Роля та заступника Турківського відділення Самбірського відділу поліції Сергія Захарчика, а також заступника керівника Самбірської місцевої прокуратури Р.Малиновського. На нараді обговорено питання координації зусиль правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, районної призовної комісії щодо розшуку осіб, які ухиляються від призову в армію та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які не з’являться на відправку до лав Збройних сил України.

Також було відмічено, що за період минулого призову зусиллями силових структур району судами прийнято рішення про притягнення до кримінальної відповідальності шляхом позбавлення волі 2 осіб. Крім цього перебуває на розгляді у правоохоронних органів ще 12 справ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*