Відбулася IV сесія Турківської районної ради VІI скликання

???????????????????????????????

Сьогодні, 31 березня, під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в залі засідань районної ради відбулася IV сесія Турківської районної ради VІI скликання. Запрошено на сесію депутатів Турківської районної ради, депутатів Львівської обласної ради, обраних від виборчих округів Турківського району, голів місцевих рад, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

???????????????????????????????На сесії виступив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, який прозвітував виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Турківського району за 2015 рік.  Також виступив з інформацією щодо нового перспективного плану об’єднання громад району та звітував про використання коштів з резервного фонду районного бюджету за 2015 рік. На порядку денному розглянуті питання:

 1. Про затвердження протоколу результатів поіменного голосування депутатів районної ради з питання порядку денного сесії .
 2. Про порядок денний IV  сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 3. Про причини відсутності депутатів на ІІІ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 4. Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ІІ та ІІІ позачергових сесіях Турківської районної ради VІІ скликання.
 5. Інформація начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Турківського району.
 6. Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 2015 рік.
 7. Про внесення змін до рішення ІІ позачергової сесії № 29 від 25.12.2015 року «Про районний бюджет Турківського району на 2016 рік».
 8. Про уточнення залишків районного бюджету, що склалися на 01.01.2016р.
 9. Про затвердження Програм розвитку установ і організацій Турківського району на 2016 рік.
 10. Про делегування повноважень Турківській районній державній адміністрації.
 11. Інформація головного розпорядника коштів щодо методики розподілу медичної субвенції між медичними закладами району.
 12. Про збільшення штатної чисельності медичних працівників Турківської КЦРЛ.
 13. Про розподіл залишку коштів освітньої субвенції, що склався на 01 січня 2016 року в розрізі загальноосвітніх навчальних закладів району.
 14. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району.
 15. Інформація відділу культури і туризму Турківської РДА щодо роботи Турківського районного народного дому «Просвіта» та культурного центру Україна.
 16. Про списання транспортного засобу відділу освіти Турківської РДА.
 17. Про передачу в оренду майна районної комунальної власності – будівель колишнього терапевтичного відділення Турківської КЦРЛ, які розташовані в с. Закіпці.
 18. Про встановлення розмірів орендної плати при передачі в оренду майна районної комунальної власності, що перебуває на балансі відділу освіти Турківської РДА.
 19. Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України А. Лопушанського та комітету Верховної ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо збереження Турківського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.
 20. Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та голови Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо значного подорожчання тарифу на електроенергію.
 21. Різне.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*