Відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

Сьогодні, 22 жовтня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

У нараді взяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

Під час засідання звернули увагу, зокрема, на кількість дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком в областях, поліпшення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку. Крім того, порушили питання організації підвезення дітей до літніх таборів й посилення контролю за безпекою дітей упродовж оздоровчого сезону.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, на відпочинок та оздоровлення дітей у 2019 році з обласного та місцевих бюджетів використано понад 31,26 млн гривень, що на 6,7 млн грн більше ніж у 2018 році. У Львівській області збережена існуюча мережа закладів оздоровлення та на 83 збільшено мережу закладів відпочинку.

Під час наради також обговорили питання оздоровлення дітей у «Міжнародному дитячому центрі «Артек» й «Дитячому центрі «Молода гвардія», оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зосередили також увагу на забезпеченні літніх таборів кваліфікованими медичними працівниками, дотримання норм пожежної безпеки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*