Відбулась онлайн-нарада щодо запобігання та протидії домашньому насильству в області

Вчора, 9 квітня, відбулась мультидисциплінарна нарада щодо специфіки випадків домашнього насильства в умовах карантину в режимі онлайн.

Участь у нараді взяли суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству в області, а саме представники департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу дільничних офіцерів поліції, сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області та громадської організації «Центр «Жіночі перспективи».

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрація Наталія Кузяк поінформувала присутніх про те, що уповноваженими органами у районах та містах області у І кварталі 2020 року зафіксовано 4245 звернень з приводу домашнього насильства, що у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року є суттєво вищим показником (за І квартал 2019 року зафіксовано 1632 звернення).

Заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області Роман Гранківський зазначив, що у І кварталі 2020 року складено 1642 адміністративних протоколи з приводу домашнього насильства, винесено 683 термінових заборонних приписи.

Учасники наради також обговорили специфіку роботи служб в умовах карантину, а також зупинились на окремих випадках домашнього насильства та вирішили, з метою належного реагування, проводити такі онлайн-наради із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству, в окремих районах та містах. Перша локальна нарада буде проведена для суб’єктів м.Львова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*