Відбулась нарада працівників народних домів району

Сьогодні, 7 листопада, в актовому залі Турківської дитячої музичної школи відбулась нарада працівників народних домів району за участі першого заступника голови Турківської райдержадміністрації Миколи Яворського, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Лілії Яворської, директора районного народного дому “Просвіта” Петра Косачевича та методистів РНД.
Розпочав нараду Микола Яворський, який привітав працівників народних домів району з наступаючим Всеукраїнським днем працівника культури та майстрів народного мистецтва.

«Ваша професія – особлива, адже Ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи Вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Щиро бажаю міцного здоров’я, добра, благополуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю», – зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський. Також з вітальними словами виступили Лілія Яворська та Петро Косачевич .
На нараді обговорювалось ще про дотримання трудової дисципліни працівниками народних домів району, про висвітлення проведених масових заходів в ЗМІ, про проведення районного фестивалю гостинності та інше.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*