Відбулась година історичної правди «Україна в роки Першої світової війни” в приміщені читального залу Турківської центральної районної бібліотеки

27 лютого, в приміщені читального залу центральної районної бібліотеки,  відбулась година історичної правди «Україна в роки Першої світової війни (серпень 1914 – листопад 1918 рр.)». На захід були запрошені вчитель Турківської ОШ Ільницька Галина Євстахівна та учні 9 класу.

«Світова війна велася між Троїстим, згодом Четвертим союзом (Німеччиною, Австро-Угорщиною,Туреччиною,Болгарією) і Антантою (Росією,Англією, Францією) – розпочала ведуча Люба Ільківна Гурин, – У російській армії нараховувалося 3,5 млн. українців, в австрійській – 250 тис.

Учні активно долучилися до розмови та поділилися своїми думками про війну. Підбиваючи підсумки проведення історичної години Галина Ільницька підтвердила, що Перша світова війна стала для українців справжньою національною трагедією. Єдиним позитивним для України наслідком війни було те, що війна виснажила обидві імперії і прискорила їхній крах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*