Відбудеться заключний етап районної естафети «Кобзареве слово від села до села»

17 листопада,  в приміщені культурного центру «Україна» о 15.00 год  для жителів міста та району,  відбудеться заключний етап районної естафети «Кобзареве слово від села до села», присвячений 200-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, в якій прийматимуть участь сільські ради та народні доми сіл: Шум’яч, Завадівка, Розлуч, Бориня та м. Турка.

Дана естафета розпочалася 8 вересня 2013 року.  Символи естафети –  альбом, разом з найкращими побажаннями та запашним короваєм. В дні передачі естафети голови сільських рад бажали своїм колегам дружніх стосунків і здорового суперництва, що будуть тісно переплітати долі населених пунктів сіл у добрих, хороших справах, чистих помислах та сподіваннях, а наполеглива праця їх жителів щоб множилася новими, здобутками в ім’я процвітання рідного краю!

Завершувалося  кожне свято концертом, у якому приймали участь творчі колективи та кращі виконавці  сільських народних домів, учні місцевої школи. У їх виконанні звучали народні та сучасні пісні,  вірші та гуморески.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*