Відбудеться Перший весняний фестиваль 2017

3-5 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі «Лівобережний» (Київ, Броварський проспект,15)  відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.

Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв’язків представників малого і середнього  бізнесу.

На фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів:одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція тощо .

Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та Туреччини.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044)270-68-35. Контактна особа –Директор департаменту по роботі з регіонами Апарату правління УСПП Скульбеда Андрій Олександрович.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*